Menu

Gwiazdy

Poza bardzo rozbudowaną częścią targową Autos Truck Day to również szkolenia i integracja, mnóstwo atrakcji. Jako pierwsi na scenie pojawią się Katarzyna Pakosińska i Mirosław Zbrojewicz w spektaklu „Małżeński Rajd Dakar” opisującym typowe małżeństwo z długoletnim stażem, dwójką dzieci i nowym domem w trakcie budowy. I jak typowe małżeństwo mają swoje problemy.


Pewnego dnia para postanawia wybrać się na pustynny rajd, który ma odświeżyć ich związek, umocnić więzi i nadać trochę koloru jednostajnemu życiu… Zabawny, błyskotliwy i pełen humoru. Małżeński Rajd Dakar to wypełniona genialnym żartem opowieść o zazdrości, miłości, zdenerwowaniu, rozdrażnieniu, zaufaniu, zniechęceniu i innych emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu.Gwiazdą wieczoru będzie zespół rockowy IRA, który w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej. IRA to z pewnością zespół będący w czołówce polskiego rocka i jest znany z takich przebojów jak „Wiara”, „Ona jest ze snu” czy „Nadzieja”.


Całe spotkanie poprowadzą dla Państwa znani z anteny TVN Turbo i TTV Aleksandra Kutz i Adam Kornacki.
Będzie się działo!


Marcelina Rutkowska – dziennikarka sportowa, od 2014 roku związana z telewizją Eurosport. Prowadząca program Małe Kraje – Wielki Sport na kanale Canal+Discovery.
Od tego roku współpracuje także z telewizją Eleven Sports w transmisjach żużlowych. Pasjonatka sportu i podróży.


Adam Klimek
Ukończył jedną z lepszych szkół samochodowych w Warszawie. Samochody od zawsze były jego pasją, która w efekcie stała się jego pracą. W branży motoryzacyjnej działa od ponad dwudziestu lat i zna ją od podszewki. Jest gospodarzem telewizyjnego show „Samochód marzeń – kup i zrób”, w którym osobiście przywraca blask używanym i zniszczonym samochodom.