Menu

Autos Truck Day już blisko!

Po rocznej przerwie do kalendarza wydarzeń w branży ciężarowej wracają targi Autos Truck Day. Będzie to powrót w wielkim stylu!

Tegoroczne targi odbędą się w piątek 14 czerwca. Impreza jak dotąd jest w pełni poświęcona branży ciężarowej.

Nasi klienci będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą asortymentową największych marek wśród dostawców części do pojazdów użytkowych oraz nową ofertą warsztatową. Największą zmianę będzie lokalizacja. Całe wydarzenie do tej pory odbywało się w Centrali Autos w Solcu Kujawskim, w tym roku będzie to zupełnie nowe miejsce – Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

BCTW to nowoczesny i jeden z największych w północnej części Polski obiekt liczący 10 900 m² powierzchni ekspozycyjnej z możliwością podziału jej na trzy niezależne segmenty o równej wysokości 15 metrów. Na takiej przestrzeni zmieszczą się wszyscy wystawcy prezentujący swoją ofertę podczas Autos Truck Day, których w tym roku jest już blisko 90. czyli o połowię więcej niż w 2017 roku. Wśród wystawców znalazło się wiele europejskich i światowych marek.

Podczas VIII edycji Autos Truck Day zaprezentowana zostanie szeroka oferta dostawców, których asortyment jest dostępny w sieci Autos, w tym wyposażenie warsztatowe. Poza bardzo rozbudowaną częścią targową ATD to również szkolenia i integracja, mnóstwo atrakcji, Loteriada, a na zakończenie tradycyjnie część artystyczna zwieńczona wspaniałym koncertem. Jako pierwsi na scenie pojawią się Katarzyna Pakosińska i Mirosław Zbrojewicz w spektaklu „Małżeński Rajd Dakar”, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA, który w tym roku obchodzi 30lecie pracy artystycznej. Będzie się działo!